16:01:47
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Közszolgálati hír csatorna
... Elejére 2. lap 
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 16. 08:10 | Sorszám: 2
Nyilván fognak rajta csiszolni, összességében tetszik. Én semmilyen filmfogyasztó nem vagyok, ha TV-t nézek, az kizárólag hírműsorra illetve sportra korlátozódik. A filmen (bármilyen) két perc múlva alszok ...
Egyelőre nem láttam belőle annyit, hogy véleményt mondjak az egészről, egy hét múlva jelenkezek. A közszolgálati sportcsatornára viszont kimondottan kíváncsi vagyok.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 16. 07:06 | Sorszám: 1
Nem tudom, van-e erre igény Mo.-on. Délelőtt pl. ki a bánat ül le a tévében híreket vadászni? Másfelől meg nem tudod előre, a következő percben a Salamon-szigetekről lesz egy tudósítás a kitörni készülő Namianeve vulkán tövéből, avagy perui heringhalászokkal készült riportot fogsz nézni, esetleg a Nekeresdfalvi kerékpáros balesetről tudósítanak?
Sajnálom az egészet, kár volt szerintem. Az M2-vel kísérletezhettek volna, azt a kutya se nézte szerintem. Arról nem is szólva, az új fiúk elég rosszarcúak.
na az időjárásjelentés az tényleg rém gagyi, de gondolom azt már észrevették maguk is és tán be is látják.
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 15. 16:19 | Sorszám: 0
Nem szeretnék a zindex féle fikahuszárok ( jogos, és jogtalan, többnyire öncélú, de mindig igénytelenül megfogalmazott fikázás) szintjére süllyedni, vagy velük bármiben egy platformra kerülni.

Ez a lila khm. van akinek szúrja a szemét. Egyidejűleg két időjárás jelentő, akik két mondatonként váltanak, szerintem nagyon pazarló.

Nekem főleg az fáj, hogy a Hírtv-t meg ki akarják csinálni.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...